قیمت آپارتمان در مناطق مختلف باشاک شهیر(باغچه شهیر) استانبول 2019

محله باشاک شهیر یا باغچه شهیر استانبول  . یکی از محلات قدیمی و سرسبز استانبول هست . بدون شک یکی از مناطق لوکس و گران قیمت استانبول منطقه باغچه شهیر می باشد . این منطقه که خیلی نیز وسعت دارد . با محلات اسنیورت ، آرناوتکوی،ایوپ، سلطان غازی، آوجیلار، کوچوک چکمجه وباعجیلر همسایه می باشد . و یکی از مناطقی می باشد .که چندین پروژه بزرگ در این محله توسط بخش خصوصی و شرکتهای دولتی در حال ساخت می باشد . در کنار پاساژهای لوکس و بزرگ در این منطقه ، وجود مجتمع های متنوع برای خرید ملک نیز  در کنار فضاهای سبز، به  این منطقه جذابیت خاصی بخشیده هست . اگر علاقه مند به فضای سبز و دوری از هیاهوی شهری هستید .باغچه شهیر یکی از پیشنهادهای عالی و خوشنام می باشد . در این منطقه امکان خرید ملک از 350 هزار لیر به بالا به  صورت اقساطی (بدون کارمزد) و نقد  فراهم می باشد . جهت بازدید از پروژه های در حال ساخت این منطقه  با همکاران ما تماس بگیرید .  قبل از خرید حتما از قیمت های املاک در مناطق مختلف استانبول که برای شما تهیه کردیم .بازدید کنید .اعتماد نکنید . خرید یک ملک باید با تحقیقات زیاد همراه باشد . در یک کلام برای فرار از شرایط حال حاضر ایران کل سرمایه خودتون را از دست ندهید . از مشاورین املاک قدیمی وبا تجربه خرید کنید .در هر مرحله از خرید اگر به زبان ترکی مسلط نیسیتد . از مترجم های رسمی کمک بگیرید . و قیمت ملک را از دو مشاور دیگر نیز استعلام کنید . یا به جداولی که برای شما تهیه کردیم . مراجعه کنید . استانبول مدینه فاضله نیست . یک شهر با آب و هوا مدیترانه ای و کلی جاذبه گردشگری هست . اما بهشت موعود هم نیست. اما استانبول بدلیل نزدیکی به ایران ، نزدیکی فرهنگی و آزادیهای شخصی مکان مناسبی برای زندگی و تحصیل فرزندان می باشد .

چند  نکته مهم : مطابق سایر مقالات در پایان جهت آشنایی با قوانین خرید و فروش ملک در ترکیه چند نکته مهم را خدمت شما همراهان عزیز اعلام میکنم. دقت کنید جهت خرید حتما باید هزینه خرید ملک از حساب خریدار بحساب فروشنده واریز گردد  و پس از خرید ملک (آپارتمان ، ویلا و املاک تجاری) به هر تعداد در ترکیه تا سقف مبلغ 250 هزار دلار جهت اخذ پاسپورت ترکیه شما حق فروش املاک تا سه سال را ندارید .دقت کنید با خرید زمین و باغ امکان اخذ پاسپورت ترکیه امکان پذیر نیست .

تحلیل و مقایسه قیمت آپارتمان در مناطق مختلف باشاک شهیر(باغچه شهیر) استانبول  2019
بیشترین قیمت یک واحد صد متری در منطقه به میلیون تومان کمترین قیمت یک واحد صد متری در منطقه به میلیون تومان میانگین قیمت یک مترمربع  به میلیون تومان میانگین قیمت یک مترمربع  به لیر منطقه
600 359 4/2 2089 گورجین تپه
1065 639 7/4 3707 کایاباشی
1120 672 7/8 3899 باغچه شهیر ایکی کاسیم
1185 711 8/2 4122 باشاک شهیر
1198 718 8/3 4172 باغچه شهیر بیر کاسیم
1251 750 8/7 4356 باشاک
1378 826 9/6 4798 زیا گوکالپ

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید